PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


13.02.2020, 12:12  Moda
wstecz

Miley Cyrus pojawiła się w pokazie Marca Jacobsa


Środowy pokaz słynnego projektanta Marca Jacobsa uświetniła Miley Cyrus, która pojawiła się w finale modowego show. Gwiazda spacerowała po wybiegu w odważnej czarnej stylizacji, mając na sobie szerokie spodnie, stanik i długie skórzane rękawiczki.

W ramach kończącego się Nowojorskiego Tygodnia Mody w środę odbył się pokaz kolekcji Marca Jacobsa na sezon jesień-zima 2020/2021. Sensację wzbudziło pojawienie się w finale modowego show Miley Cyrus. Gwiazda zaprezentowała się na wybiegu w odważnej, monochromatycznej stylizacji - piosenkarka miała na sobie czarne spodnie z szerokimi nogawkami oraz stanik. Całość dopełniły długie skórzane rękawiczki, szpilki, wytworny naszyjnik oraz ekstrawagancka kurtka pokryta wzorem zebry, którą Cyrus nonszalancko trzymała w dłoni.


Występ gwiazdy spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów. Na Instagramie artystki, którą obserwują rekordowe 104 mln użytkowników, pod opublikowanym przez nią filmikiem z pokazu zaroiło się od entuzjastycznych komentarzy. Post zyskał uznanie także wśród sławnych przyjaciół Cyrus - dość wspomnieć Hailey Bieber, która w komentarzu nazwała Miley "królową". "Wyglądasz cudownie skarbie" - wtórował jej Nathan Westling, transgenderowy model, który również wziął udział w środowym pokazie.


Obecność piosenkarki na wybiegu była swego rodzaju hołdem dla Marca Jacobsa. Wielokrotnie przyznawała ona w wywiadach, że jest wielką fanką projektów amerykańskiego designera. "Często współpracuję z Markiem Jacobsem. Miałam również zaszczyt zainspirować go do stworzenia niektórych jego dzieł" - zdradziła Miley Cyrus w rozmowie z "HungerTV". Gwiazda dodała, że projektant był dla niej mentorem. "W pewnym sensie wprowadził mnie do świata mody, kiedy miałam 16 lat. Wtedy zaczęłam uczyć się od niego. Dzięki niemu wiem, że w życiu chodzi o to, by mieć wokół siebie odpowiednich ludzi" - wyznała. (PAP Life)


iwo/ moc/


Załączniki
USA MALIBU FASHION
epa07631843 US singer Miley Cyrus arrives to attend the Spring/Summer 2020 Menswear collection show by Belgian designer Anthony Vaccarello for Saint Laurent Paris fashion house in Malibu, California, USA, 06 June 2019. EPA/ETIENNE LAURENT Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.