PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


O Serwisie PAP Life


Serwis PAP Life to bogaty zbiór aktualnych i najciekawszych informacji z różnych dziedzin, z Polski i ze świata. Lżejsze w formie i treści ciekawostki dotyczą m.in. szeroko pojętej rozrywki, turystyki, zdrowia, nauki, zagadnień społecznych, mody, stylu życia, sportu, motoryzacji itp. Serwis zawiera wiele unikalnych informacji regionalnych, dotyczących m.in. lokalnych społeczności, turystyki, przyrody i ekologii.
Serwis wzbogacony jest oryginalnymi zdjęciami, a w niedalekiej przyszłości będzie zawierać także pliki audio-wideo.
PAP Life adresowany jest głównie do prasy kolorowej i regionalnej, internetowych portali tematycznych (hobbystycznych, kolekcjonerskich), portali społecznościowych oraz rozgłośni radiowych.
Serwis tworzy specjalny zespół dziennikarzy przy współpracy z korespondentami terenowymi PAP.


Obsługa Klienta PAP:
Tel.: (+48 22) 509 22 25
Faks: (+48 22) 509 22 72
e-mail: pap@pap.pl

Redakcja PAP Life:
Tel./Faks: (+48 22) 509-28-01
e-mail: paplife@pap.plCopyright Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.